Корзина
217 отзывов
Сертифицированная компания Prom.ua
+380 (68) 900-53-45
ПроизводителиПоказать всеСвернуть
Контакты
"ВетАгроЗахист"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380689005345Киевстар (Вайбер)
+380665481987МТС
УкраинаКировоградская областьКропивницкийВетАгроЗахист

Тримероксин таблетки №10 блистер

Тримероксин таблетки №10 блистер
  • В наличии
  • Код: 913

20 грн.

Тримероксин таблетки №10 блистер
20 грн.
В наличииТримероксин таблетки №10 блистер
Купить
+380689005345
Киевстар (Вайбер)
  • +380665481987 МТС
Купить
+380689005345
Киевстар (Вайбер)
  • +380665481987 МТС
  • График работы
  • Адрес и контакты
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Циліндричні таблетки, які мають плоску поверхню з рискою і фаскою, білого або світло-сірого кольору, допускається мармуровість - вкраплення, без запаху.

Форма випуску:

По одній таблетці у пакетах з паперу ламінованого; по 10, 20, 30, 50, 100, 300 таблеток у полімерних банках (контейнерах) або у пакетах, виготовлених із плівки полімерної, паперу ламінованого чи фольги ламінованої. По 100 таблеток у пакетах полімерних, упакованих у коробки картонні, або блістерне пакування по 10, 30, 100 таблеток.

Тип препарату:

Застосування:

Велика рогата худоба: лікування діареї, катаральної бронхопневмонії, еймеріозу, колісептицемії, сальмонельозу, пастерельозу, пневмонії, стафілококових абсцесів, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до триметоприму та сульфадиметоксину.

Циліндричні таблетки, які мають плоску поверхню з рискою і фаскою, білого або світло-сірого кольору, допускається мармуровість – вкраплення, без запаху.

 

Склад

0,8 г препарату (одна таблетка) містить діючі речовини:

сульфадиметоксин – 250 мг;

триметоприм – 50 мг.

 

Фармакологічні властивості

Тримероксин таблетки – препарат широкого спектру бактерицидної дії.

Сульфадиметоксин активний щодо грампозитивних і грамнегативних бактерій, включаючи: Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Clostridium spp., Salmonella spp., E.coli., Pasteurella spp., Listeria monocytogenesCorynebacterium spp., Klebsiella spp., Bordetella spp., а також щодо представників  CoccidiaToxoplasmа таRickettsia, менш активний щодо протею. Механізм його дії пов’язаний з ПАБК і конкурентним пригніченням дигідроптероатсинтетази, що призводить до порушення синтезу тетрагідрофолієвої кислоти, необхідної для синтезу пуринів і піримідинів.

Триметоприм – хіміотерапевтичний препарат, що володіє бактерицидною дією проти грампозитивних (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Clostridium spp., Corynebacterium spp. і ін.) та грамнегативних (Е. coliSalmonella spp., Klebsiella spp., Proteus spp., Pasteurella spp., Bordetella sppтощо) мікроорганізмів. Препарат інгібує бактеріальну редуктазу, яка перетворює дегідрофолієву кислоту в тетрагідрофолієву, що є необхідною для синтезу пуринів і нуклеїнових кислот. Цим самим триметоприм блокує один з основних процесів метаболізму бактерій на шляху синтезу білка.

 

Застосування

Велика рогата худоба: лікування діареї, катаральної бронхопневмонії, еймеріозу, колісептицемії, сальмонельозу, пастерельозу, пневмонії, стафілококових абсцесів, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до триметоприму та сульфадиметоксину.

Коні: лікування бронхопневмонії, диспепсії, сальмонельозу, пастерельозу, сечостатевих інфекцій, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до триметоприму та сульфадиметоксину.

Вівці, кози: лікування пастерельозу, сальмонельозу, колісептицемії, пневмонії, діареї, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до триметоприму та сульфадиметоксину.

Свині: лікування пастерельозу, коліентеротоксемії, гастроентериту, сальмонельозу, кокцидіозу, балантидіозу, плевропневмонії, дизентерії, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до триметоприму та сульфадиметоксину.

Собаки, коти: лікування пневмонії, мікоплазмозу, ентероколіту, сальмонельозу, пастерельозу, кокцидіозу, ізоспорозу, ендометриту, маститу, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до триметоприму та сульфадиметоксину.

 

Дозування

Перорально з кормом або водою індивідуально або груповим методом у дозах, наведених у таблиці:  

Вид тварин

Перша доба

2, 3, 4, 5 доба

Велика рогата худоба, вівці, кози (у т.ч. молодняк)

1 таблетка на 5 кг маси тіла 1 таблетка на 10 кг маси тіла

Коні, лошата

1 таблетка на 7 кг маси тіла 1 таблетка на 15 кг маси тіла
Свині, поросята 1 таблетка на 5 кг маси тіла 1 таблетка на 10 кг маси тіла
Собаки, коти 1 таблетка на 10 кг маси тіла 1 таблетка на 20 кг маси тіла

Препарат застосовують 1 раз на добу протягом 5-10 діб при еймеріозі, балантидіозі, ізоспорозі. При протозоозах лікування тварин проводять двома-трьома курсами тривалістю 5 діб кожний. Інтервал між курсами − 5-10 діб.

 

Протипоказання

Не застосовувати при підвищеній чутливості до складових препарату, а також при захворюваннях органів кровотворення, печінки, нирок.

 

Застереження

Забій тварин на м’ясо (велика рогата худоба, вівці, кози, коні, свині) дозволяється через 10 діб, споживання молока в їжу людям − через 4 доби після останнього застосування препарату.

Отримане до зазначеного терміну м’ясо та молоко утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

 

Форма випуску

По одній таблетці у пакетах з паперу ламінованого; по 10, 20, 30, 50, 100, 300 таблеток у полімерних банках (контейнерах) або у пакетах, виготовлених із плівки полімерної, паперу ламінованого чи фольги ламінованої. По 100 таблеток у пакетах полімерних, упакованих у коробки картонні, або блістерне пакування по 10, 30, 100 таблеток.

 

Зберігання

Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5 °С до 25 °С.

Не зберігати разом з харчовими продуктами.

 

Термін придатності − 2 роки з дати виготовлення.

facebook twitter
Характеристики
Основные атрибуты
Страна производительУкраина
Производитель  O.L.KAR.
Лекарственная формаТаблетки
Вид животныхДомашняя птица, Свиньи, Овцы, Козы, Крупный рогатый скот (КРС), Собаки, Коты
Информация для заказа
  • Цена: 20 грн.
Отзывы о товаре