Корзина
363 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
ВетАгроЗахист
+380 (68) 900-53-45
Контакты
 • Телефон:
  068-900-53-45, (+Вайбер)
  098-699-90-73
 • Адрес:
  ВетАгроЗахист, Кропивницкий, Кировоградская область, Украина
 • Email:
  vetagrozahist@gmail.com

Экосепт, 10 г (аналог Экоцид С)

  Экосепт, 10 г (аналог Экоцид С)
В наличииКод: 3570

грн.

Минимальная сумма заказа — 500 грн.

 • +380 показать номер 068-900-53-45 (+Вайбер)
 • 098-699-90-73
 • Контакты
  • Телефон:
   068-900-53-45, (+Вайбер)
   098-699-90-73
  • Адрес:
   ВетАгроЗахист, Кропивницкий, Кировоградская область, Украина
  • Email:
   vetagrozahist@gmail.com
 • Условия возврата и обмена

Вы можете оплатить заказ он-лайн:

Склад
100 г препарату містять діючу речовину:
калію пероксимоносульфат - 50 г.
Фармакологічні властивості
АТС vet класифікаційний код QV07AV - Технічні дезінфектанти.
Препарат має бактерицидну дію по відношенню до грампозитивних і грамнегативних бактерій (E. coli, Klebsiella spp, Staphylococcus spp, Pseudomonas aeruginosa, Campylobacter spp, Enterococcus spp., Proteus mirabilis, Salmonella spp. та інші), фунгіцидну дію (Candida albicans, Trichophyton spp, Aspergillus niger), проявляє віруцидну дію (активний щодо вірусів респіраторно-репродуктивного синдрому свиней, грипу свиней, герпесу, хвороб Ньюкасла, Марека, грипу птахів, ентеровіруси та ін.).
Застосування
Препарат застосовують для дезінфекції тваринницьких та птахівничих приміщень, систем подачі питної води, цехів по переробці птиці та яєць, забійних та м'ясопереробних цехів, транспортних засобів, обладнання, поверхонь, приборів, інструментів, санітарно-технічного обладнання та інших об'єктів, які підлягають ветеринарному нагляду.
Дозування
Для дезінфекції використовують водні розчини препарату.
Дезінфекцію проводять після ретельної механічної та санітарної очистки поверхонь об'єктів знезараження. 
Дезінфекцію об'єктів проводять методом вологої дезінфекції, аерозольного розпилення, туману та заповнення дезінфекційних бар'єрів.
Профілактичну та вимушену дезінфекцію тваринницьких приміщень проводять 3% розчином (300 г препарату на 10 л води) з нормою витрати засобу 300 мл/м2 і експозиції від 30 хвилин до 3 годин.
Для очищення та дезінфекції обладнання використовують 3% розчин препарату у дозуванні 300 мл/м2 з експозицією 15-60 хвилин, в залежності від ступеня забруднення. Потім ополіскують чистою водою.
Для санації систем подачі води для випоювання тварин використовують 0,5% розчин препарату (50 г препарату на 10 л води), заповнюючи усю систему. Експозиція 60 хвилин. Після експозиції залишки дезінфікуючого розчину змивають водою.
При туманоутворенні (аерозольному розпиленні) використовують робочі розчини препарату за допомогою аерозольних генераторів теплого або холодного туману. Після проведення дезінфекції шляхом аерозольного розпилювання, приміщення можна використовувати через 2 години після провітрювання. 
Для холодної аерозольної дезінфекції використовують 3% розчин препарату (300 г препарату на 10 л води). Дезінфекцію у звільнених від тварин приміщеннях проводять у дозі 200 мл розчину на 10 м3. 
Для термічної аерозольної дезінфекції використовують 4%-й розчин препарату (400 г препарату на 10 л води) з нормою витрати 1 л розчину на 40 м3 площі. Для приготування 4% робочого розчину для термічної аерозольної дезінфекції спочатку змішують стабілізатор аерозолю (монопропіленгліколь і т.д.) з водою з розрахунку 15 частин стабілізатора на 85 частин води, потім в отриманий розчин додають 4 частини Екосепту.

 

Для дезінфекційних бар'єрів та для обробки коліс транспортних засобів, взуття та ратиць тварин використовують 3% розчин препарату (300 г порошку на 10 л води). Розчин у дезінфекційних бар'єрах змінюють кожні 4 доби по мірі забруднення.
Протипоказання
Не має.
Застереження
Засіб є окислювачем.
Дезінфекцію проводити за відсутності тварин та птиці у приміщеннях.
Після обробки приміщення аерозолем необхідно його провітрити до повного вивітрювання залишків аерозолю.
Форма випуску
Пакети з фольги ламінованої по 10 та 50 г, 1, 2,5 кг.
Зберігання
Сухе, темне, недоступне для дітей місце у щільно закритому упакуванні при температурі від 0 С до 30°С. Зберігати окремо від вогненебезпечних речовин.
Термін придатності - 5 років з дати виготовлення.
Термін придатності після першого розкриття упаковки - 3 місяці.
Термін придатності готового розчину - 7 діб за умови зберігання розчину у закритій ємності.

Характеристики
Основные
Производитель   O.L.KAR.
Страна производитель Украина
Сфера использования Животноводство
Основное назначение средства Для столов
Тип Дезинфицирующее
Информация для заказа