Корзина
361 отзыв
Надежный продавец Prom.ua
ВетАгроЗахист
+380 (68) 900-53-45
Контакты
 • Телефон:
  068-900-53-45, (+Вайбер)
  098-699-90-73
 • Адрес:
  ВетАгроЗахист, Кропивницкий, Кировоградская область, Украина
 • Email:
  vetagrozahist@gmail.com

Шторм родентицид, 1 кг BASF

  Шторм родентицид, 1 кг BASF, фото 1
 Шторм родентицид, 1 кг BASF, фото 2  Шторм родентицид, 1 кг BASF, фото 3
Гарантированное наличиеОптом и в розницуКод: 14054

300 грн.

Минимальная сумма заказа — 500 грн.

Показать оптовые цены
 • 280 грн/шт.
  при заказе от 2 шт.
 • +380 показать номер 068-900-53-45 (+Вайбер)
 • 098-699-90-73
 • Контакты
  • Телефон:
   068-900-53-45, (+Вайбер)
   098-699-90-73
  • Адрес:
   ВетАгроЗахист, Кропивницкий, Кировоградская область, Украина
  • Email:
   vetagrozahist@gmail.com
 • Условия возврата и обмена

Вы можете оплатить заказ он-лайн:

250 брикетов в ведре.

Засіб Шторм від щурів має вигляд воскових брикетів блакитного кольору, основною діючою речовиною яких є 0,005% флокумафен.

Отрута для щурів Шторм - потужний антикоагулянтний родентицид, що досить ефективний проти широкого спектру гризунів - мишей, щурів, піщанок, полівок та ін. Це засіб від гризунів знищує навіть ті штами гризунів-шкідників, що стійкі до інших антикоагулянтною родентицидів. Засіб Шторм від щурів у вигляді воскових брикетів добре поїдається щурами.

Отрута для щурів Шторм - одноразовий ефективний родентицид, завдяки застосуванню якого досягається високий рівень загибелі навіть трудноіскоренімих гризунів.

Засіб Шторм від щурів і мишей призначене для використання на забудованих територіях населених пунктів, включаючи харчові, житлові, лікувальні та дитячі приміщення. Шторм знищує чорних і сірих щурів, будинкових мишей. Засіб можна використовувати як в сухих, так і вологих приміщеннях, підвалах, льохах, каналізаційної мережі, підземних спорудах.

Отруту від щурів Шторм поміщають в ємності для розкладки приманок, на лотки або підкладки по одному брикету від мишей і по 2-3 брикету від щурів. Підвищити вживання засобів від щурів можна за допомогою розміщення отруєних приманок у спеціальні ємності, які перешкоджають їх розтягування гризунами. Ємності з брикетами слід розставити в місцях проживання гризунів: біля нір, уздовж стін і перегородок, на шляху переміщення. Між точками розкладу має бути відстань 2-15 метрів залежно від чисельності гризунів і захаращеності приміщень. Місця розкладки кошти «Шторм» від щурів слід оглядати через 1-2 дні, а пізніше з інтервалом 1 тиждень. До брикету, що повністю або частково з'їдений, слід додавати новий. Зіпсовані і забруднені брикети необхідно міняти на свіжі. Деякі брикети можна перемістити в нове місце. Такі роботи проводять до повного зникнення гризунів. Після закінчення боротьби з гризунами всі приманки і ємності потрібно зібрати для подальшого знищення або повторного використання (якщо вони придатні для даної мети). Трупи полеглих гризунів потрібно зібрати і знищити.

Засіб Шторм від щурів можна використовувати як довго діючі точки отруєння, а також для запобігання можливого вселення та підвищення чисельності гризунів. Для цього ємності з брикетами розміщують в місцях можливого проживання гризунів і спостерігають за ними не рідше двох разів на місяць.

Отруту від щурів Шторм забороняється використовувати в місцях оброблення та зберігання харчових продуктів, біля джерел води, а також у місцях, доступних для домашніх тварин і дітей. Під час роботи із засобом слід ретельно дотримуватися правил особистої гігієни: не приймати їжу і не палити. Після роботи руки необхідно вимити теплою водою з милом, а забруднений спецодяг замочити в мильно-содовому розчині протягом 5-6 годин. Зберігати засіб Шторм слід в щільно закритій упаковці в добре провітрюваному і недоступному для дітей та тварин місці, окремо від кормів і продуктів харчування.

Характеристики
Основные атрибуты
Производитель   BASF
Страна производитель Швейцария
Тип средства Брикеты
Основные
Применение На открытом воздухе или внутри помещения
Принцип действия Химический
Вид вредителя Все виды вредителей, Грызуны
Информация для заказа